46 / 100

قیمت قطعات بخاری درجا

شرکت فروزش پخش، یک شرکت تولید کننده بخاری درجا، در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1376 تاسیس شده است و از آن زمان به بررسی نیازهای مشتریان در زمینه گرمایش در فصل سرما متمرکز شده است. هدف اصلی فروزش پخش، ارائه راهکارهایی هوشمند و اقتصادی برای گرمایش فضاهای خودروها و سایر موردهای کاربردی مشتریان است.

از دیگر مزیت های شرکت فروش پخش می‌توان به تأمین سریع و به موقع قطعات بخاری، ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مشاوره فنی اشاره کرد. 

انواع قطعات بخاری درجا

به طور کلی، هر بخاری درجا شامل یک سری قطعات اصلی است که با همکاری یکدیگر، بخاری را تولید کرده و باعث می شود سیستم به درستی عمل کند. البته در هر بخاری قطعات متفاوتی نیز ممکن است وجود داشته باشد و بسته به مدل بخاری، ممکن است تنظیمات و عملکرد آنها متفاوت باشد. از جملع این قطعات:

توری شمع / واشر نسوز تشدید کننده / برد الکترونیکی / پمپ مکنده / مجوعه کلید / واشر فن / پایه و دریچه چرخشی / مجموعه پوسته اصلی / دسته سیم بلند / شمع / پوسته زیرین / پوست روئی / واشر آببندی لوله سوخت / قالپاق / مجموعه سنسور / درپوش ورودی / لوله ورودی هوا / پنبه نسوز / دسته سیم کوتاه

تمامی این قطعات باتوجه به ظرفیت و عملکرد بخاری استفاده می شود.

قیمت قطعات بخاری درجا

بهترین مرکز فروش قطعات بخاری درجا

قطعات بخاری درجا که توسط شرکت فروش پخش عرضه می‌شوند، شامل مجموعه ای از قطعات مهم و ضروری برای عملکرد صحیح و بهینه بخاری هستند. 

با ارائه محصولاتی که علاوه بر عملکرد عالی، توانایی صرفه‌جویی در مصرف سوخت و حفظ محیط زیست را دارند، شرکت فروزش پخش به وفور از اعتبار و رضایت مشتریان برخوردار است. همچنین، شرکت فروزش پخش بر روی ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی قوی تاکید دارد تا مشتریان خود را در طول عمر محصولات خود همراهی کند.

بهتر است برای خرید قطعات بخاری، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کنید تا در دراز مدت هیچ مشکلی برای بخاری شما پیش نیاید و این وسیله به بهترین شکل کار کند. برای تهیه قطعات، می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

09911154562– 09203017644